AVALA- teisel pool tavalist

Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

AVALA- teisel pool tavalist!

Описание
ASUKOHT, MILLELE POLE VASTAST
Avala kvartal toob Tallinna kontekstis kaardile täiesti unikaalse asukoha, mis tõstab nõudmiste lati uuele tasemele. Bürooaknast avanevad inspireerivad vaated Ülemiste järvele ja vanalinnale. Olulised transpordisõlmed – lennujaam, bussijaam, rongijaam – on lähedal. Autoga pääseb kiirelt nii kesklinna, kui ka magalapiirkondadesse.
Больше информации
MEELI HAARAV ARHITEKTUUR
Avala büroohoonete igalt poolt vaadeldava ja esteetiliselt lummava välisilme inspiratsiooniks on kauged planeedid. Suurlinlik peegeldava klaasiga fassaadilahendus, mis peidab optiliselt ära korruste argise korrapära. Hooned, mis rõhutavad funktsionaalsust ja isikupära, seda nii päeval kui öösel.

TEHNOLOOGIA TÕHUSUSE TEENISTUSES
Tehnoloogilised uuendused on märkamatus teenistuses ja teevad büroos viibivate inimeste elu väga mugavamaks. Nutikad eelavalikutega liftid, mis säästavad töötajate aega ja automaatika, mis juhib valgustust, kütet ja ventilatsiooni just sõltuvalt tarbimisvajadusest.

PUHTA SÜDAMEGA ÄRIKVARTAL
Keskkonnasõbraliku maja märgist – LEED GOLD kandvad Avala büroomajad ammutavad energia Tallinna suurimast päikesepargist, mis aitab katta 1/3 ärikvartali energiavajadusest. Uudsed katused on kaetud keskkonnasõbraliku membraaniga (IKO Carrara), mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Katuse materjal, mis neutraliseerib eluaja jooksul 3750 auto aastase emissooni.

STANDARD- VÕI ERILAHENDUS, HELE VÕI TUME SISEVIIMISTLUS
Moodsat elustiili toetav keskkond , kus on võimalik siduda töised toimetused ja tervislikud eluviisid. Spordisaal, siseterviserajad, haljastatud õueala ning laia valikuga lõunarestoran loovad muretu pingevaba atmosfääri.

AVARAM PARKIMINE KESKLINNAS
Avalas on suurepäraselt lahendatud büroomajade murekoht – piiratud ja kulukas parkimine. Klientide kasutuses on ligi 850 parkimiskohta, millest suurem osa parkimismajas. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. Laadimisvõimalus kuni 200 elektriautole ja mugavad rattaparklad.
 

Ознакомься с проектом AVALA- teisel pool tavalist

Местоположение: Kesklinna linnaosa, Tallinn
Срок сдачи: 2020
Тип объекта: Бизнес-площадь
Количество комнат: 1-25
Количество этажей: 12
Площадь: 10-22000 m²

Желаю больше информации:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Urmo Utar

+3725300 1121

Ознакомься с проектом: AVALA- teisel pool tavalist