Kuulutus ei ole aktiivne!

Vesiveski tn 11, Kose, Pirita linnaosa

1 250 000€

Maja müük: Tallinn, Harju maakond

1 250 000€

al 4 379 €/kuu Arvuta personaalne kuumakse
6 tuba
337.00 m2
3709.2 €/m2
{{landArea}} m2
Asum, kuhu kuuluvad vaid mõned villad, on suletud tõkkepuuga, milleni juhatab läbi metsatuka kulgev salapäraselt käänuline asfaltkattega tee.
Põlispuudega kinnistul on imeline aed, kahe, eri kõrgustel asuva sümpaatse tiigiga. Alumise tiigi keskel asub grillmajake ja krundi kõrgemal osal asuvad kalatiik ning abihoone. Poolmaaalusel keldrikorrusel paiknevad garaaž kahele autole, panipaigad, abiruumid, katlaruum, basseini vanniosa ja jõusaal koos riietus- ja duširuumiga.
1.korrusel paiknevad tuulekoda, esik-garderoob, hall-elutuba, köök, WC, aurusaun ja basseiniruum. Hallist pääseb terrassile ja basseiniruumi. Hallis on sisseehitatud suur akvaarium.
2. korrusel on trepihall, kolm magamistuba, kabinet, vannituba ja eraldi pesuruum. Suuremast magamistoast pääseb lõunapoolsele terrassile.
Kinnistu asub kaitsealal, kus on keelatud edaspidine ehitustegevus. Krunt paikneb Pirita jõe ürgorus ning sellel on kerge kalle jõe poole ida ja lõuna suunas.
Kahekorruselise täiskeldriga eramu juurde toob kivikattega tee.
Lähiümbruses asuvad Pirita metsa terviserajad, mis pakuvad aastaringselt suurepäraseid võimalusi: rattasõiduks, jooksmiseks, jalutamiseks, talvel valgustatud suusarajal liuglemiseks. Mõnusa jalutuskäigu kaugusel asuvad supelrand, paadi- ja jahisadam ning Pirita keskus.

Hind on 1 250 000 eurot.