Kuulutus ei ole aktiivne!

Rätsepa, Lepaste küla

179 000€

Maja müük: Saue vald, Harju maakond

179 000€

4 tuba
215.40 m2
831 €/m2
{{landArea}} m2
{{ $t('object.story_js', {count: advert.ruum.korrus+(advert.hoone[0] && advert.hoone[0].korruseid ? '/'+advert.hoone[0].korruseid : '')}, advert.ruum.korrus)}}
Harjumaal, Lepaste külas müüa metsaga ümbritsetud talukoht. Rätsepa talu kinnistu pindalaga 7,14 ha, sellest metsamaad 4 ha, haritavat maad 1.4 ha ja looduslikku rohumaad 1.37 ha.
Õuemaal paiknevad hooned - elamu, ait-suveköök, saun ja suitsusaun, kelder, kanala ning puude varjualune.

Elamu
Rehielamu tüüpi maja ehitusalune pind on 215.4 m², millest eluruumide pind 141.3 m² ja köetavat pinda on 133.3 m². Ristpalkmajal on plekkkatus, vahetatud aknad, vesi on majja toodud. Renoveeritud endises rehielamus on köök, rehetuba, magamistuba, töötuba, WC/vannituba, eeskoda ja veel üks eraldi sissepääsuga avatud köögiga elutuba koos tualettruumiga. Elamus on kaks ahju ja kaks puupliiti soemüüriga. Elamu avaras palkseintega rehetoas on ainulaadne töökorras reheahi, millega ruumi köetakse. Reheahjus saab toitu valmistada ja seal peal on mõnus koht magamiseks.

Ait-suveköök
Vanale palkidest aidale on tehtud juurdeehitus suveköögi näol. Selles köögis on kõik vajalik hoidiste valmistamiseks ja suvisteks istumisteks pika laua ümber. Kööki on vesi toodud, seal on nii puupliit kui ka gaasipliit.

Saun ja suitsusaun
Aias õunapuude all on väike palksaun leiliruumi ja hubase katusealusega, mis on mõeldud suviseks elamiseks- kasutamiseks. Sauna ees on mõnus istuda ja lugeda või lihtsalt suvesoojust nautida.
Suurte kuuskede all on suitsusaun teistmoodi saunamõnude otsijale. Saunakuumust on hea jahutada metsa äärde rajatud tiikides, neid on seal lausa kaks. Suurema tiigi keskele viib laudtee, sinna on ehitatud katusealune istumiseks. See ei ole lihtsalt laud ja pingid , vaid see on kiik mõnusaks suve nautimiseks. Tiikide vahelt viib rada püstkoja juurde.
Küttepuude hoidmiseks on ehitatud varjualune. 2005.a. on ehitatud kanala kodulindude pidamiseks.
Aida taga on peenramaa ja kasvuhoone. Hooldatud aias kasvavad õunapuud ja marjapõõsad, kõikjal lillepeenrad.
Ümbruses marja- ja seenerikkad metsad, RMK Valgejärve matkarada. Tallinna linnapiirini on 50 km.

Kui Sulle meeldib elada vaikuses, ümbritsetud loodusest ja oskad hinnata vana puitmaja omadusi, siis on see Sulle sobilik kodu!
Helista ja tule vaatama!
VAJATE KINNISVARA HINDAMIST?
Meie spetsialistid hindavad kinnisvara kõikjal Eestis. Arco Vara hindajate missioon on leida igale kliendile alati parimad kinnisvaraalased lahendused. Meil töötavad ainult põhjaliku väljaõppega kutselised hindajad, kes koostavad eksperthinnanguid, mida aktsepteerivad kõik Eesti krediidiasutused.
Küsi hinnapakkumist:
hindamine@arcovara.ee
tel 614 4600