Kuulutus ei ole aktiivne!

Kullerkupu, Lindi küla

115 000€

Maja müük: Pärnu linn, Pärnu maakond

115 000€

3 tuba
185.10 m2
621.3 €/m2
{{landArea}} m2
{{ $t('object.story_js', {count: advert.ruum.korrus+(advert.hoone[0] && advert.hoone[0].korruseid ? '/'+advert.hoone[0].korruseid : '')}, advert.ruum.korrus)}}
Müüa Audru vallas Lindi külas kena ja privaatne talukoht, Üp 3,36ha, millest elamu ümber segametsa oma tarbeks ca 1,30ha. Vaid 20 minutit autosõitu Pärnust ja oled kui teises maailmas!
Ühekorruseline renoveeritud talumaja asub keset Su oma metsatukka, kinnistule pääs hea, piisavalt privaatne, esimesel korral tulles võid lausa mööda sõita. Kogu õueala on terve päeva paistva päikese valgusega kaetud, ümbritsev mets ümber talu tagab ka tuulisema ilmaga piisava tuulevaikuse, et kinnistul toimetada. Silmailu annab keset õueala serva ilutsev, õitsvaid vesiroose täis tiik ( ca 20 x 30 m2 ) Olemas ehitisel nii kasutusluba kui el.leping / 3 x 25 A )
Kinnistul on kaks kõrvalhoonet, üheks on vana ait, (esmane kasutuselevõtu aeg on aastast 1934 ) kus hea aiatarvikuid hoida või väsinud külalisi majutada, lisaks veel eraldi saunamajake, ( aastast 1934 ) koos sauna eesruumiga ja garaažiga.
Saunas puukeris, soe vesi boilerist.
Elamu esmane kasutuselevõtt on aastast 1932. Kogu elamu Üp on 202m2, millest suletud netopind 185,1m2. Tänaseks on palkmaja stiilselt renoveeritud, uued kaunid puitpõrandad, kahekordse klaasiga puitpakettaknad, välisseinad soojustatud, välisfassaadi katab värvitud puitlaudis, korras eterniitkatus. Uued korstnad.
Elamu keskel asetseb avar taluköök, kus on puupliit, korralik soemüür, elektripliit. Köögist paremal pool asetsevad kaks magamistuba, üks neist läbikäidav.
Köögist vasakule poole jääb sanitaarruum ( boiler ) ja saun, koos sauna eesruumiga.
Edasi avaneb avar rehetuba, pääsuga terrassile, kus mõnus suveõhtutel istuda. Rehetoast läheb veel uks vanasse lauda-ossa, kus võimalus taas avaral pinnal tegeleda kas puutööga või mõne muu hobiga.
Elamus puudub WC, kuivkäimla asub kinnistul. Külm vesi tuleb kinnistul asuvast salvkaevust.
Läheduses ca 3km kaugusel Lindi kauplus, bussipeatus ja Lindi algkool-lasteaed.

Tule vaatma, küsi lisa ja osta see kaunis kodune koduke oma perele, kas suvel puhkamiseks või alaliseks elamiseks!