Veski tee 2, Maardu küla

360 000€ 360 000€

Maja müük: Jõelähtme vald, Harju maakond

360 000€ 360 000€

1176.5 €/m2 Arvuta kuumakse
Kaasaegne elamine ajaloolises hoones
Kaasaegselt kapitaalselt renoveeritud paekivist hoonekompleks aastast 1936.
Renoveerimise käigus jäi vanast eluhoonest alles vaid neli paekiviseina. Mõlema hoone vundamendid said soojustatud seest ja väljast, kivid puhastatud ning uuesti täidetud nii seest kui väljast. Teine korrus ning mõlemad hoone katusekonstruktsioonid on uued. Majas soojustagastusega sundventilatsioon. Kütteks täisautomaatne õhk-vesi soojuspump küttesüsteem. Kõik vahelaed ja põrandad betoonist, vesipõrandakütega. Aknad kahekordsed puitraamiga nn Kadrioru tüüpi aknad, täispuituksed. Katusematerjaliks on käsitsi valtsitud tsinkplekk. Eluhoone ja endine laudahoone sai ühendatud klaasgaleriiga, mis on ka ühtlasi peasissepääs majja.
Peahoones on eluruumid, mõningad viimistlusdetailid vajavad lõpetamist. Teisel korrusel on vaja paigaldada põrandakattematerjal. Siseuksed vajavad veel liistusid. Teisel korrusel vajab siseviimistlust master magamistoa vannituba. Paigaldatud on originaal Burlington wc pott, ruum vajab plaatimist.
Köögis on Rangemaster kaasaegne induktsioonpliit viie kütteplaadiga ja kolme ahjuga, see võimaldab süüa valmistada ka suureks ürituseks.
Kõrvalhoones on hobiruum, kus olemas ka vee ja kanali väljavõtt. Saunaruumid vajavad siseviimistluse lõpetamist.
Infot antud maja kohta on palju, huvi korral võtke ühendust ja saab täpsemalt rääkida.
Maja sobib suurele perele. Kogu kinnistu on piiratud aiaga, teed kõvakattega ja asfaltkattega. Külas elavad tegusad inimesed ja bussipeatus on vaid 200 m majast.
Kasutusluba on menetluses, maja müüa võtab kohustuseks hoonele kasutusloa saamise.
Credit24 pakub laenu. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 37,80% aastas, on KKM 57,72% aastas, lepingutasu 40 €, tagasimaksete arv 12, tagasimaksete summa 1225,02 € ja kogusumma 1265,02 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.