Erki Sepa

+37256455085

Maaklerina tuleb mul ennast alati iseloomustada ja müüa, kuid kõige paremini teevad seda minu eest rahulolevad kliendid ja saavutatud tiitlid.
Ennast lühidalt kirjeldades mainiksin esimese asjana, et olen ülimalt töökas. Selle tõestuseks on mul ette näidata ka mitmed parima maakleri tiitlid, mida olen eelkõige tänu töökusele ja pühendumusele kogunud.
Aastatega olen omandanud lugematul hulgal teadmisi ja kompetentsi ning seda nii kinnisvarabüroo omaniku ja tiimi juhina kui ka aktiivselt tegutseva maaklerina. Olles ise nii läbi ja lõhki kinnisvara teemades sees, olen alati kursis kõigega, mis kinnisvara maailmas toimub ja oskan seeläbi alati olukordi realistlikult hinnata. Lisaks hindan ma kõrgelt meeldivat klienditeenindust ja annan alati endast kõik, et minu kliendid saaksid ainult parima kogemuse osaliseks.
Suurepärane suhtlusoskus ning teadmised, kuidas protsessi võimalikult ladusalt juhtida on mulle loomuomased.
Kui alustav maakler teeb oma esimese tehingu umbes poole aastaga, siis minu teekond maaklerina algas 2013 aastal vägagi edukalt – tehes tehingu juba 9. tööpäeval ning tundsin kohe ära, et see on minu kutsumus.
Samasugune huvi teha tehinguid kiirelt ja edukalt on minus säilinud. Naudin oma tööd – nii tempokust kui suhtlemist ja selle töö müügi poolt ning teen seda kõike siiani säravate silmadega. Edukad tehingud on minu kütus, mis mind aina edasi viib.
Endises büroos, RE/MAX City’s, pidasin samuti omanikuna oluliseks ka eeskujuks olemist. Seda näitavad ka tiitlid, mida pälvisin nii 2014., 2015., 2016.,2018 kui ka 2019. aastal – mil saavutasin RE/MAX Estonia võrgustikus aasta parima maakleri tiitli.

Aastast 2020 liitusime kogu kontoriga Eesti vaieldamatu turuliidri Uus Maa kaubamärgiga kus rakendame kõiki kasulikke teadmisi, et oma kliente veelgi paremini teenendada. Meie kontor kannab nüüd nime Uus Maa City ja asume Ülemiste City’s aadressil Lõõtsa 12, Tallinn.

Olen alati olnud arvamusel, et kinnisvara võib müüa igaüks, kuid mina ei müü lihtsalt kinnisvara, minu jaoks on tegemist kodudega ja kodusid müüakse inimeselt inimesle!
Eesmärk seda tehes on pakkuda personaalset lähenemist, kõik me oleme erinevad ja seda tuleb arvestada. Samal ajal ei tohi unustada, et peamine on ka kiirus ja kasumlikkus. Elu on näidanud, et suure pühendumise ja südamega tehtud töö kannab ja selle suhtumisega tuleb ka edu!

Rõõm on tõdeda, et tihtipeale olen saanud tagasiside, et ületan inimeste ootusi. See on kõige motiveerivam tasu minu töös. Ja tulemused kõnelevad enda eest – klientuur on kasvanud orgaaniliselt, vajaduseta end ise reklaamida. Kolleegid on öelnud, et mind iseloomustab tugev tööeetika ning ka teistelt austuse, usaldusväärsuse ja professionaalsuse nõudmine. Tühjad hinnalubadused ei kuulu minu teenuse hulka!
Tehes minuga koostööd, võta teadmiseks, et see pole paljas lubadus – olen
Sinu jaoks alati olemas ja seda nii täna kui ka kümne aasta pärast.

Võta julgelt ühendust ja räägime lähemalt!

Erki Sepa
56455085
erki.sepa@uusmaa.ee
Uus Maa City

Kuulutusi kokku: 8

Viimati lisatud objektid:

Ametinimetus:
Juhatuse liige / Maakler
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel