Kuulutus ei ole aktiivne!

Kastani tn 43a, Vaksali, Tartu linn

195 000€

Korter müük: Tartu linn, Tartu maakond

195 000€

5 tuba
116.20 m2
1678.1 €/m2
{{ $t('object.story_js', {count: advert.ruum.korrus+(advert.hoone[0] && advert.hoone[0].korruseid ? '/'+advert.hoone[0].korruseid : '')}, advert.ruum.korrus)}}
Tegemist on 1880. aastal ehitatud kortermajaga, mille müügisolev korter on täielikult renoveeritud aastatel 2016-2017. Korteri muudab eriliseks planeering läbi kahe korruse, kvaliteetne ja kallis siseviimistlus ning erinevad LED-valgustuse lahendused. 1. korruse üldpinnaks on 69,4 m2 ning soklikorruse pindalaks 43,5 m2.

1. korrusel asub pinglae taga oleva valgustusega koridor koos sisseehitatud seinakapiga. Koridori vastas asub helikindla lükanduksega magamistuba, vaatega tänavale. Koridoriga külgneb ka ülemise korruse WC koos sisseehitatud pesukastide süsteemiga ning tõstetud pesumasina ja kuivatiga. Suures elutoas asub restaureeritud kamin, diivan ja söögitoa ala. Elutoaga on ühendatud ka avatud köök, kus on kasutatud eritellimusel valmistatud mööblit, kaasaegseid tehnilisi lahendusi ning integreeritud köögitehnikat (Siemensi külmik, induktsioonpliit-ahi, nõudepesumasin, mikrolaineahi, kubu).

Lisaks asub samal korrusel ka teinegi eraldiseisev magamistuba koos sisseehitatud garderoobiga, mis on eraldatud helikindla lükanduksega. Magamistubade põrandal on kõrgpressi PVC, ülejäänud ruumides on keraamiline plaat. 1. korruse tugiseinad on kaetud lubikrohviga ning välditud originaalseina katmist kipsplaadiga. Sügavates aknaavades on kasutatud kvaliteetseid Sunoreki kahtepidi reguleeritavaid otse aknaavasse paigaldatavaid aknakatteid, et tagada maksimaalne privaatsus ja valguse liikumine. Akendele on paigaldatud lisaks tuulutusrestid maja hingavuse kindlustamiseks.

Soklikorrusel asub läbikäidav kontoriruum, sellega külgnev elutuba koos kaminaga, eraldi WC-ruum, kahe dušisegistiga pesemisruum ning leiliruum, kuhu on paigaldatud HUUMi elektrikeris juhtkonsooli ja kaugjuhtimisrakendusega. Soklikorruse pesemisruumide poolel on põrandakatteks keraamiline plaat, puhkeruumi ja kontori põrandakatteks on parkett. Igas ruumis on sundventilatsioon. Murtud maakividega seinte viimistluseks on kasutatud lubikrohvi ja naturaalvärvi. Valgusteid on võimalik reguleerida nii lülitist kui ka puldist. Lisaks asub alumisel korrusel ka tehnoruum.

Tervele elamisele annab sooja põrandaküttele ehitatud õhk-vesi soojuspump. Lisaks loob hubasust ka esimese korruse kamin ning soklikorruse kamin. Omanik on nõus korterit kogu sisustusega müüma (hinna sees), v.a. lastetoa mööbel. Lisaks kuulub korteromandi juurde veel kuuriboks ning siseõues olev ühine terrassiala, kuhu pääseb ka köögiuksest. Kogu elamine on varustatud liikumisanduritega.

Kui Sa arvad, et see võiks olla uus kodu Sinu perele, siis võta minuga kindlasti ühendust!