Võistluse tn 3-18, Juhkentali, Kesklinna linnaosa

197 900€ 197 900€

Korter müük: Tallinn, Harju maakond

197 900€ 197 900€

2795.2 €/m2 Arvuta kuumakse
Vaikne ja avar perekorter kesklinnas
Korter nr 18 asub hoone neljandal korrusel ning vaated avanevad lõuna ja lääne suunas. Enamus akendest jääb Kalevi staadioni poole ning eemale tänavamürast. Köögi aknast avaneb vaade rohelisele siseõuele ja laste mänguväljakule. Elutoast pääseb korteri juurde kuuluvale parajalt suurele rõdule. Kuna kõikide tubade aknad ulatuvad põrandani, siis on iga tuba piisavalt valge ja avar.

Heade liikumisõvimaluste ja avaruse säilitamiseks on korterisse planeeritud eraldi garderoob/panipaik, kuhu saab paigutada oma riided ning muud majapidamisesemed ja hoida esiku ning toad vabana suurtest kappidest.

Korteri siseviimistluses kasutatakse kvaliteetseid ja naturaalseid viimistlusmaterjale. Ostjatele pakume valikut kolme viimistluspaketi vahel, mis sisalduvad korteri hinnas. Lisaks pakume võimalust asendada standardviimistlus mõningase lisatasu eest kõrgema hinnaklassiga viimistlusmaterjalide vastu või valida täiendavaid tooteid.

Korteri küttelahenduseks on mugav ja energiasäästlik põrandaküte. Traditsiooniliste radiaatorite puudumine jätab seinapinnad vabaks ning loob avarad võimalused sisustuse paigaldamisel. Õhuvahetus on lahendatud individuaalse soojustagastusega ventilatsiooniseadme abil, võimaldades reguleerida ruumide õhuvahetuse just selliseks nagu teile sobib. Kõige selle juures ei pea muretseme kulude pärast, kuna Maarja maja kuulub B-energiaklassi.

Korteri juurde on võimalik osta maa-aluses garaažis paiknev auto parkimiskoht, kuhu pääseb trepijokast mugavalt liftiga.

Maarja maja arhitektuurse lahenduse aluseks on kõrvalkrundil hiljuti valminud Linda maja. Majas on ainult 27 korterit, milledest enamuse moodustavad 3-4 toalised perekorterid. Maarja maja projekteerimisel oleme arvestatud Linda maja elanikelt saadud tagasisidet ning seeläbi erinevaid lahendusi veelgi täiustanud ja paremaks muutnud. Hea saab veelgi paremaks!

Hoone ehitus algas 2019.a. aprillikuus ning korterid valmivad 2020.a. suvel.
Credit24 pakub laenu. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 37,80% aastas, on KKM 57,72% aastas, lepingutasu 40 €, tagasimaksete arv 12, tagasimaksete summa 1225,02 € ja kogusumma 1265,02 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.