LAAM Kinnisvara OÜ

Estonia pst 9 (Solaris Keskus) IV korrus, 10143 Tallinn
610 8777
tallinn@laam.ee
Kuulutusi:
472
Maaklereid:
32

Vali sobiv maakler

Triin Sarik

+3725293358
+3726108777
triin.sarik@laam.ee

Taavi Holter

+37256237950
+3726108777
taavi.holter@laam.ee
merike.paaro@laam.ee
piret.pajusaar@laam.ee

Christel Blaubrük

+3725286175
+3726108777
christel@laam.ee
katrin.kukk@laam.ee

Janar Pääsik

+37256694205
+3726108777
janar.paasik@laam.ee
aleksei.piirisild@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel
merle.rohtmets@laam.ee
kati.kippasto@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Ethel Reier

+3725069800
+3726108777
ethel.reier@laam.ee
jaana.parna@laam.ee
tarvo.tamme@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Madeleyn Kurg

+37256859546
+3726108777
madeleyn.kurg@laam.ee

Lii Salusaar

+37253440956
+3726108777
lii.salusaar@laam.ee

Indrek Tomann

+3725054164
+3726108777
indrek.tomann@laam.ee
dairy.rosenberg@laam.ee
marge.kriis@laam.ee
tiit.kaart@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Vene keel, Soome keel, Inglise keel
egle.ots@laam.ee

Kerttu Ämarik

+37253483442
+3726108777
kerttu.amarik@laam.ee
mihkel.vasar@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Risto Saaremets

Kutsetunnistus: 139203
+3725100212
+3726108777
risto.saaremets@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Prantsuse keel

Werner Ant

+37254730149
+3726108777
werner.ant@laam.ee

Liis Orula

+37256651809
+3726108777
liis.orula@laam.ee

Indrek Migur

+3725108726
+3726108777
indrek.migur@laam.ee

Karolina Orav

+37253226163
+3726108777
karolina.orav@laam.ee
LISA OSTU/ÜÜRISOOV