LAAM Kinnisvara OÜ

Estonia pst 9 (Solaris Keskus) IV korrus, 10143 Tallinn
610 8777
tallinn@laam.ee

Kuulutusi kokku: 0

Kuulutusi:
0
Maaklereid:
23

Vali sobiv maakler

jaana.parna@laam.ee
tiit.kaart@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Vene keel, Soome keel, Inglise keel
mihkel.vasar@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
piret.pajusaar@laam.ee
egle.ots@laam.ee
merle.rohtmets@laam.ee

Risto Saaremets

Kutsetunnistus: 139203
5100 212
610 8777
risto.saaremets@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Prantsuse keel

Madeleyn Kurg

+37256859546
+3726108777
madeleyn.kurg@laam.ee
merike.paaro@laam.ee
tarvo.tamme@laam.ee
kati.kippasto@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
katrin.kukk@laam.ee

Triin Sarik

+3725293358
+3726108777
triin.sarik@laam.ee

Taavi Holter

+37256237950
+3726108777
taavi.holter@laam.ee

Kerttu Ämarik

+37253483442
+3726108777
kerttu.amarik@laam.ee
marge.kriis@laam.ee

Indrek Migur

+3725108726
+3726108777
indrek.migur@laam.ee
aleksei.piirisild@laam.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel