Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ

Kuulutusi:
959
Maaklereid:
98

Vali sobiv maakler

barbara.ulk@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Terje Võrk

+372 529 6137
+372 447 1430
terje.vork@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Anne Soodla

+372 5344 2560
+372 614 4600
anne.soodla@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Anna Roostar

+372 5660 2024
+372 614 4600
anna.roostar@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
lembe.lemmiksoo@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Saksa keel

Olga Shats

+372 5597 5353
+372 614 4600
olga.shats@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
sandra.alliksaar@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Anna Volmer Raud

+372 527 7359
+372 435 9969
anna.volmer@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Viljandimaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
priit-martti.ojari@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Anne Aviksoo

+372 507 7057
+372 614 4600
anne.aviksoo@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Stina Serglov

+372 5391 7674
+372 744 2218
stina.serglov@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
avis@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel

Lea Kerma

Kutsetunnistus: 119611
+372 512 4236
lea.kerma@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Järvamaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Margit Ringmaa

+372 5348 7644
+372 447 1430
margit.ringmaa@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel

Kerli Koha

+372 5650 7637
+372 614 4600
kerli.koha@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Saksa keel

Kai Paade

+372 5615 1460
+372 744 2218
kai.paade@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Gari Selgis

+372 526 9370
+372 614 4600
gari.selgis@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Lauri Suits

+372 5557 2422
+372 744 2218
lauri.suits@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Tõnis Lass

+372 5661 6468
+372 614 4600
tonis.lass@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Annika Jenkins

+372 5669 5510
+372 614 4600
annika.jenkins@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel

Andrus Peiel

+372 527 1011
+372 324 0888
andrus.peiel@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Lääne-Virumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Inge Kangur

+372 504 2387
+372 614 4600
inge.kangur@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel
katlin.laur@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Helika Vahtra

+372 5394 9361
+372 324 0888
helika.vahtra@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Saksa keel

Reet Värnik

Kutsetunnistus: 116102
+372 5757 0246
+372 744 2218
reet.varnik@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Saksa keel
allen.talviste@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Hille Ije

+372 553 3944
+372 614 4600
hille.ije@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Maksim Makejev

+372 507 3861
+372 614 4600
maksim.makejev@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Kaarel Paap

+37253322451
+372 614 4600
kaarel.paap@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Ivika Villers

Kutsetunnistus: 151712
+372 501 4302
+372 337 0400
ivika.villers@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
egle.moist@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Maria Harito

+372 5561 2362
+372 614 4600
maria.harito@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Elar Häidberg

+372 5378 6796
+372 744 2218
elar.haidberg@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
tiina.steinberg@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel, Soome keel

Tiina Kohv

+372 5866 2345
+372 324 0888
tiina.kohv@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Tatjana Muhhina

+372 5563 0404
+372 357 7227
tatjana.muhhina@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Vene keel
marge.saaremets@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Margus Värav

+372 512 9109
+372 614 4600
margus.varav@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel
tatjana.kostrokina@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Vene keel, Inglise keel, Eesti keel

Gözell Haug

+372 5678 4462
+372 447 1430
gyzell.haug@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Liise Salu

+372 5623 1866
+372 614 4600
liise.salu@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
marilyn.jurioja@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
natalja.novozilova@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Vene keel

Liia Koreline

+372 510 2206
+372 614 4600
liia.koreline@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Maia Siimer

+372 511 0297
+372 614 4600
maia.siimer@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel

Anželika Tõrva

+372 5688 2298
+372 614 4600
anzelika.torva@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
krista.nomm@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
ribaana.horm@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Mattias Haamer

+372 5665 7852
+372 614 4600
mattias.haamer@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
anastasia.ivanova@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Vene keel

Asko Paade

+372 528 8784
+372 744 2218
asko.paade@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Ragne Teos

+372 521 2979
+372 744 2218
ragne.sostra@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Anne Heinlo

+372 508 3406
+372 744 2218
anne.heinlo@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Karel Laipaik

+372 5385 7901
+372 614 4600
karel.laipaik@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Britta Kuus

+372 522 1198
+372 614 4600
britta.kuus@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Vadim Senitšenkov

Kutsetunnistus: 116100
+372 515 2444
+372 357 7227
vadim.senitsenkov@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Jana Raado-Tkatšuk

+372 5694 4188
+372 614 4600
jana.raado@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
rutt.kaasik@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
marelle.keskpalu@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Elari Tamm

+372 510 1134
+372 614 4600
elari.tamm@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel
ekaterina.bek@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Aime Opermann

Kutsetunnistus: KKM121233
+372 527 5985
+372 435 9969
aime.opermann@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Viljandimaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Maria Juss

+372 5591 5915
+372 614 4600
maria.juss@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Klarika Puu

Kutsetunnistus: 131662
+372 5199 9646
+372 435 9969
klarika.puu@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Viljandimaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Alo Ergma

+372 504 3031
+372 614 4600
alo.ergma@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel

Dein Suvi

+372 5811 8546
+372 614 4600
dein.suvi@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Janika Toots

+372 5347 4076
+372 744 2218
janika.toots@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa, Põlvamaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Helina Karro

+372 5613 4279
+372 614 4600
helina.karro@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Andrei Maslakov

+372 5665 8905
+372 357 7227
andrei.maslakov@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Ida-Virumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Margit Sults

+372 5625 9271
+372 744 2218
margit.sults@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Valgamaa, Tartumaa, Võrumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel

Ülar Hollo

+372 510 0668
+372 744 2218
ular.hollo@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Lisa-Lota Paadik

+372 5344 0141
+372 614 4600
lisalota.paadik@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
ele.tern@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
heidyliisbet.kukk@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
sergei.dnistrjanski@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
ingrid.rebane@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Lääne-Virumaa

Gätlin Vesset

+372 509 1087
+372 447 1430
gatlin.vesset@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Pärnumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
janika.vahtra@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Gertu Õunap

+372 5697 9692
+372 435 9969
gertu.ounap@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Viljandimaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Diana Nõmme

Kutsetunnistus: 163048
+372 514 1045
+372 447 1430
diana.nomme@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
joshua.viinalass@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Saksa keel

Helgi Kuusk

+372 5660 2893
+372 447 1430
helgi.kuusk@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Relika Ausen

+372 5667 7098
+372 744 2218
relika.ausen@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Arnis Rikka

+372 505 8531
+372 744 2218
arnis.rikka@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
peeter.vosa@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel
katherine.ojaliiv@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Inna Saida-Matsejuk

+372 5567 2856
+372 614 4600
inna.saida@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
sander.maripuu@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel

Maiken Tiirmaa

+372 501 3112
+372 614 4600
maiken.tiirmaa@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Soome keel

Märt Roos

Kutsetunnistus: KKM 180428
+372 5667 5190
+372 614 4600
mart.roos@arcovara.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Toivo Täht

+372 5594 8298
+372 614 4600
toivo.taht@arcovara.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Soome keel
LISA OSTU/ÜÜRISOOV