Kinnisvaraekspert OÜ

Pärnu mnt 82-31
+3726264250
tallinn@kinnisvaraekspert.ee

Kinnisvaraekspert tegutseb Eesti kinnisvaraturul alates aastast 1993, Lätis alates 2003. aastast ja Leedus alates 2009. aastast. Meil on esindused Tallinnas ja Pärnus, samuti Riias ja Vilniuses ning väljaspool Balti riike. Kokku töötab meie büroodes üle 30 eksperdi, kelle erialaks on kinnisvara vahendamine, sh üürimine, samuti hindamine või haldamine. Meie äripindade osakond pakub lisaks nimetatud teenustele ka investeeringute nõustamist ja vahendamist ning rentnike esindamise teenust. Meil on suurepärased pikaajalised kogemused nii elukondliku kui ka ärikinnisvara valdkonnas.
Kinnisvaraekspert teeb tihedat koostööd maailma suurimate kinnisvarafirmade hulka kuuluva ettevõttega Cushman & Wakefield (endine DTZ). Meie koostöösidemed ulatuvad peale Balti riikide ja Põhjamaade pea kõikidesse maailmajagudesse.

Kuulutusi kokku: 296

Kuulutusi:
296
Maaklereid:
21
Tegutsemisaastad:
27

Vali sobiv maakler

iris.olle@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel
piret.reinsalu@kinnisvaraekspert.ee

Janno Peterson #22

Kutsetunnistus: 099530 (alates 07.05.2015 )
+372 505 8832
+372 442 0700
janno.peterson@kinnisvaraekspert.ee
rasmus.abel@kinnisvaraekspert.ee
peeter.prisk@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Ennu Susi

Kutsetunnistus: 105638 (alates 25.11.2015 )
+3725028972
+3726264266
ennu.susi@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Ardo Lepp

Kutsetunnistus: 131685
+3725173617
+3726264250
ardo.lepp@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Raplamaa, Järvamaa, Läänemaa, Lääne-Virumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel

Kristel Saat

Kutsetunnistus: 127138 (alates 24.11.2017 )
+372 5342 2065
+372 442 0700
kristel.saat@kinnisvaraekspert.ee
aivar.roosik@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel, Soome keel

Peeter Nurm

Kutsetunnistus: 105633
+3725028967
+3726556544
peeter.nurm@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Jõgevamaa, Järvamaa, Hiiumaa, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Läänemaa, Põlvamaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Soome keel, Inglise keel

Meelis Päeren

Kutsetunnistus: KKM181152 (alates 16.11.2018 )
+3725652277
+3726246250
meelis.paeren@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel
imbi.helm@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel, Vene keel, Soome keel
meelis.tammer@kinnisvaraekspert.ee

Arne Pent

+372 529 3739
+372 442 0700
arne.pent@kinnisvaraekspert.ee

Ken Vaher

+372 5300 4078
+372 442 0700
ken.vaher@kinnisvaraekspert.ee
vsevolod.barinov@kinnisvaraekspert.ee
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel
marina.voronina@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
katrin.kurm@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Soome keel, Vene keel, Inglise keel

Mai Arjakas

Kutsetunnistus: 144313 (alates 20.05.2019 )
+372 518 5913
+372 442 0700
mai@kinnisvaraekspert.ee
Tegevuspiirkonnad:
Pärnumaa, Harjumaa, Saaremaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Soome keel, Inglise keel
kersti.reppo@kinnisvaraekspert.ee
aiveriin.tiis@kinnisvaraekspert.ee
LISA OSTU/ÜÜRISOOV