CKE KINNISVARA OÜ

Siduri 7
6410808
info@cke.ee
Kuulutusi:
682
Maaklereid:
37

Vali sobiv maakler

taur@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
rait@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa, Võrumaa, Põlvamaa, Jõgevamaa

Silvar Sepp #28

Kutsetunnistus: KKM151124 (alates 01.01.2007 )
56634150
6410808
silvar@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn, Raplamaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel
argo@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
raul.vares@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Reelika Tammemäe

Kutsetunnistus: KKM 180430 (alates 23.04.2018 )
56669298
reelika@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Raplamaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
Gitta@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
elisabeth@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel

Tiina Gunin

55591158
+3726410808
tiina@cke.ee
raigo@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
andrus@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Harjumaa, Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Vene keel, Inglise keel, Soome keel

Karl Kuddu

53921853
53921853
karl@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Võrumaa, Viljandimaa, Valgamaa
meelis@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Lääne-Virumaa

Iris Arge-Lepalind

Kutsetunnistus: 163778
5031160
 
iris@cke.ee
marika@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Saaremaa
risto@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tallinn
Suhtluskeeled:
Eesti keel, Inglise keel
mai@cke.ee
Tegevuspiirkonnad:
Tartumaa
LISA OSTU/ÜÜRISOOV