Kuulutus ei ole aktiivne!

Valga mnt 23a, Otepää linn

465 000€

Äripind müük: Otepää vald, Valga maakond

465 000€

al 1 629 €/kuu Arvuta personaalne kuumakse
10 tuba
748.00 m2
621.7 €/m2
{{landArea}} m2
HEA INVESTEERIMISE VÕIMALUS OTEPÄÄL!

Hotelli teeb eriliseks selle asukoht, kuna asub üle tee Tehvandi Spordikeskusest!
Tehvandi Spordikeskus on Eesti suurim, tuntuim, rahvusvaheliselt tunnustatud võistlus- ja treeningkeskus. Seepärast külastavad seda piirkonda aastaringselt nii tippsportlased, harrastajad kui ka spordihuvilised.

Lisaks sellele on ka heaks tervise taastamiskeskuseks suurettevõtete töötajatele, kuna kõik vahetus läheduses asuvad terviserajad on kasutatavad nii suvel kui ka talvel.
Otepää kesklinn on mõne minuti jalutuskäigu kaugusel, kus asuvad mitmed poed, kohvikud ja restoranid.

Hotell tegutseb aastaringselt, külaliste kasutada on kümme mugavat numbrituba, kus on ka riiete kuivatuskapid ja väljapääs rõdule, tehnikaga varustatud konverentsisaal kuni 50 inimesele ja mõnus saunakompleks koos hubase kaminasaaliga.

Esimesel korrusel asub vastuvõtt, köögikompleks, söögisaal, kolm numbrituba, saunad ning kaminaruum. Teisel korrusel paikneb seitse numbrituba, konverentsisaal ja ruumid personalile. Keldrikorrusel on lisandväärtusena olemas veel mahukad ja erinevate kasutusvõimalustega ruumid.

Hoone on ehitatud 2007. aastal, 2010. aastal teostati juurdeehitus. Planeeringult on hoone kahekorruseline, juurde lisandub veel pööningu- ja keldrikorrus.
Hoones on lokaalne keskküte. Otepää kohalikus omavalitsuses on arutlusel tsentraalse keskkütte torustiku rajamine antud piirkonda.

Küsi julgelt lisainfot!


Domus Kinnisvara premeerib Sind kinnisvaraturu elavdamise eest! Saatke meile vihje oma tuttava kohta, kellel võib olla kinnisvara müügisoov. Me võtame temaga ühendust ning aitame selle müügisoovi ellu viia. Tulemusliku tehingu korral premeerime Sind meile saadetud vihje eest.